Naprawa maszyn JCB


JCB jest jednym z liderów w branży zajmującej się produkcją ciężkiego sprzętu przemysłowego. Jeśli jesteś zainteresowany ich serwisem lub remontem zaufaj naszej firmie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie maszyn JCB. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami niezbędnymi do wykonania wszystkich prac remontowych, niezależnie od skali uszkodzeń. Nasza wykwalifikowana kadra zadba o każdy szczegół, aby po wykonaniu serwisu, sprzęt wrócił do Ciebie w najwyższej dyspozycji. Realizowane przez nas prace objęte są gwarancją, a wykorzystane do naprawy podzespoły to najlepszej klasy niezawodne komponenty.

Jakie naprawy sprzętu JCB oferujemy?

W naszym serwisie oferujemy szeroki zakres usług związanych z naprawą sprzętu JCB. Jakie dokładnie zadania realizujemy? Oferujemy naprawy m.in.:

  • układów hamulcowych,
  • układów hydraulicznych,
  • instalacji elektrycznych,
  • układów sterowania,
  • pomp wtryskowych.

Ponadto zajmujemy się również regeneracją skrzyń, a także wymianą kół. Oferowane przez nas usługi dotyczą zarówno największych maszyn, takich jak koparki, ciężkie maszyny budowlane czy ładowarki, jak i mniejszych pojazdów - minikoparek, koparkoładowarek czy podnośników koszowych wykorzystywanych do prac na wysokościach.