Naprawa skoczków (ubijaków wibracyjnych) i zagęszczarek płytowych - Szczecin


Jedną z naszych specjalności jest naprawa skoczków (ubijaków wibracyjnych) i serwis zagęszczarek płytowych. Zajmujemy się urządzeniami wszystkich renomowanych producentów, np.: Bomag, Wacker, Ammann, Belle, Dynapac i Atlas Copco.

Uzyskaliśmy autoryzację na naprawę silników Honda, Lombardini, Hatz oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych. Dzięki współpracy z producentami możemy zaoferować najwyższy poziom usług. Ponieważ zatrudniamy doświadczonych fachowców i mamy dostęp do niezbędnych narzędzi diagnostycznych, naprawa zagęszczarek płytowych czy skoczków (ubijaków wibracyjnych) odbywa się w naszym serwisie sprawnie i szybko.

Przyjmujemy zlecenia zarówno na usuwanie drobnych usterek, jak i na kapitalne remonty tych urządzeń.

Zapraszamy do współpracy firmy ze Szczecina i okolic

Profesjonalna naprawa zagęszczarek płytowych? Gruntowny remont urządzenia? Przegląd serwisowy? Szeroki wachlarz usług sprawia, że nasza oferta odpowiada na potrzeby wszystkich Klientów, m.in. firm z branży budowlanej i drogowej.

Siedziba naszej firmy mieści się w Szczecinie, ale obsługujemy także Klientów z pobliskich miejscowości. Naprawa oraz serwis zarówno zagęszczarek płytowych i skoczków (ubijaków wibracyjnych) odbywa się w dobrze wyposażonym warsztacie. Zapraszamy do współpracy – gwarantujemy sprawne wykonanie zlecenia, pomoc techniczną, krótkie terminy i przystępne ceny.naprawa skoczków

Naprawa skoczków i zagęszczarek


Z naszego warsztatu ze Szczecina

Jeżeli interesuje Państwa serwis zagęszczarek płytowych lub naprawa skoczków (ubijaków wibracyjnych), zachęcamy do kontaktu. Na poniższych fotografiach prezentujemy nasz warsztat w Szczecinie oraz jego wyposażenie.

warsztat skoczków i zagęszczarek