Remonty i naprawy maszyn budowlanych


Oferta naszej firmy opiera się na szerokim spektrum usług serwisowych. Wykonujemy kompleksowe remonty i naprawy maszyn budowlanych, zarówno w ramach serwisu gwarancyjnego, jak i obsługi pogwarancyjnej. Wykonujemy przeglądy techniczne i dokładnie oceniamy stan maszyn, a także ich poszczególnych elementów. Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia pomiarowe do sprawdzania wszystkich układów, w tym układu hydraulicznego. Ponadto nasz serwis oferuje takie usługi jak wymiana filtrów czy olejów oraz innych płynów eksploatacyjnych.

Wszystkie prace przeprowadzamy rzetelnie i fachowo, zgodnie z fabrycznymi instrukcjami oraz książkami napraw od producentów. Oferujemy również kompleksowe doradztwo techniczne.

Naprawa silników Honda – autoryzowany serwis

Jako autoryzowany serwis silników HONDA specjalizujemy się w naprawach silników  tej marki, a także silników HATZ, LOMBARDINI, DEUTZ i innych. Dzięki współpracy z producentami możemy zagwarantować najwyższą jakość usług, a także oryginalne części do maszyn budowlanych. Zarówno na sprzedawane produkty, jak i wykonywane usługi udzielamy gwarancji.

Naprawa maszyn – JCB, KOMATSU, MANITOU, VOLVO, TEREK

Prowadzimy autoryzowany serwis Dressta, ale współpracujemy również z innymi producentami sprzętu budowlanego. W zakresie naszych kompetencji mieści się m.in. naprawa maszyn JCB, Komatsu, Manitou, Volvo, Terek i innych. Zajmujemy się kompleksowymi remontami i naprawami serwisowymi, a także m.in. naprawą agregatów czy sprężarek. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, konkurencyjne ceny i sprawne przeprowadzenie wszystkich prac.

Specjalizujemy się w naprawach silników HATZ, HONDA, LOMBARDINI, DEUTZ i innych.


Nasze ceny są konkurencyjne. Udzielamy gwarancji na oferowane części do maszyn budowlanych i wykonane przez nas usługi.


maszyny budowlane

naprawa

naprawa maszyn


Z naszego warsztatu...

własny warsztat