Remonty i naprawy maszyn budowlanych - Szczecin


Trzonem naszej działalności jest naprawa maszyn budowlanych. Wykonujemy kompleksowe remonty maszyn budowlanych, zarówno w ramach serwisu gwarancyjnego, jak i obsługi pogwarancyjnej. Wszystkie prace przeprowadzamy rzetelnie i fachowo, zgodnie z fabrycznymi instrukcjami oraz książkami napraw od producentów. Oferujemy również kompleksowe doradztwo techniczne.

W ramach przeprowadzanych przeglądów technicznych dokładnie oceniamy stan maszyn budowlanych, a także ich poszczególnych elementów. W codziennej pracy korzystamy z nowoczesnych urządzeń pomiarowych. Dzięki temu możemy sprawdzić stan wszystkich układów, w tym układu hydraulicznego. Można nam zlecić również wymianę filtrów, olejów oraz innych płynów eksploatacyjnych. Jeżeli interesuje Państwa naprawa agregatów lub naprawa sprężarek, również zachęcamy do kontaktu. W siedzibie naszej firmy w Szczecinie naprawiamy takie urządzenia.

Jakie maszyny naprawiamy?

Nasza firma oferuje naprawę różnego rodzaju maszyn budowlanych. Wykonujemy serwis ciężkich pojazdów przemysłowych, takich jak koparki czy ładowarki, ale również mniejszych i bardziej mobilnych maszyn, w tym minikoparek czy podnośników. Specjalizujemy się między innymi w naprawie maszyn JCB, Komatsu czy Lobardini. Ponadto oferujemy naprawę silników Hatz, Lombardini, Deutz czy Honda, których jesteśmy autoryzowanym serwisem. Jesteśmy także serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym minikoparek KUBOTA. Dzięki współpracy z producentami zapewniamy najwyższą jakość usług, a także oryginalne części do maszyn budowlanych. Zarówno na sprzedawane produkty, jak i wykonywane usługi udzielamy gwarancji. Dzięki temu masz pewność, że w przypadku wystąpienia ponownej usterki, nie poniesiesz dodatkowych kosztów.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jeśli szukasz sprawdzonego i rzetelnego warsztatu, w którym naprawisz swoje maszyny budowlane zaufaj naszej firmie. Oferujemy najwyższej jakości serwis przy wykorzystaniu najlepszych części. Napraw dokonujemy w dogodnym dla Ciebie terminie oraz przeprowadzamy je tak szybko, jak to możliwe. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo nie jest narażone na niepotrzebne i długie przestoje. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i pełen profesjonalizm. Nasi fachowcy to specjaliści w swojej branży. Szereg szkoleń oraz odpowiednie narzędzia sprawiają, że rozwiążemy każdą usterkę w Twoim sprzęcie. Ponadto zarówno na oferowane części, jak i wykonane przez nas usługi udzielamy gwarancji.


maszyny budowlane

naprawa

naprawa maszyn


Z naszego warsztatu...

własny warsztat