Autoryzowany serwis Dressta Szczecin


Współpraca z firmą Dressta spowodowała, że w Szczecinie prowadzimy także autoryzowany serwis Dressta, w którym wykonujemy fachowe remonty maszyn budowlanych tej firmy. Nasza oferta obejmuje rozwiązania dla każdego Klienta. Proponujemy zarówno nowe, jak i regenerowane części zamienne. Dzięki temu istnieje możliwość zakupu zarówno najwyższej jakości, droższych komponentów, jak i odnowionych, sprawnych elementów renomowanej marki w niższej cenie.

Współpracujemy z szerokim gronem producentów części dedykowanych do sprzętu na budowy. Dzięki temu oferujemy Klientom szeroki wybór w zakresie różnego rodzaju komponentów – także płynów eksploatacyjnych i filtrów do maszyn budowlanych. Ponadto, mamy dostęp do dokumentacji serwisowej i korzystamy wyłącznie z rekomendowanych technologii. Sprawia to, że wykonywane przez nas naprawy i remonty odznaczają się najwyższą jakością.

Autoryzowany serwis Dressta prowadzimy w Szczecinie. Do współpracy zapraszamy firmy budowlane z okolic stolicy woj. zachodniopomorskiego. Zapewniamy pomoc w kwestiach technicznych i szybkie usunięcie zgłoszonych usterek.