Tulejowanie otworów –
usługa realizowana w firmach Klientów


Zapraszamy Państwa do skorzystania z usługi wytaczania otworów w wysięgnikach maszyn, urządzeniach, piastach itp. Usługę tulejowania otworów wykonujemy za pomocą przenośnej wytaczarki, dzięki czemu realizujemy ją w firmie Klienta.

Wytaczanie i tulejowanie otworów za pomocą mobilnego urządzenia ma liczne zalety:

Proponujemy Państwu usługę tulejowania otworów za pomocą przenośnej wytaczarki, z którą przyjeżdżamy do Państwa maszyn.


  • Zastosowanie tego rozwiązania ma rozliczne zalety:
  • naprawa może odbywać się w siedzibie Klienta,
  • nie trzeba demontować całego podzespołu,
  • nie trzeba transportować podzespołu do warsztatu obróbki metalu,
  • skróceniu ulega czas naprawy maszyny,
  • znacznemu skróceniu ulega okres wyłączenia maszyny z pracy.


Dzięki temu wyraźnie obniżają się koszty naprawy maszyn budowlanych oraz urządzeń innego typu. Tym samym przyczynia się do poprawy rentowności Państwa firmy. 

Wytaczanie otworów – Szczecin i okolice

Uniwersalna mobilna wytaczarka jest idealnym rozwiązaniem. Sprawdza się tam, gdzie zastosowanie konwencjonalnych maszyn nie jest możliwe lub nie jest opłacalne z powodu zbyt dużych kosztów demontażu regenerowanych i naprawianych urządzeń. Dodatkowo, dzięki naszemu profesjonalizmowi i szerokiej wiedzy, usługę wytaczania otworów wykonujemy sprawnie i na najwyższym poziomie.

Wytaczanie otworów oferujemy przedsiębiorcom ze Szczecina i okolic. Obsługujemy głównie firmy z branży budowlanej i drogowej. Dzięki obranemu przez nas modelowi pracy – wytaczaniu otworów pod wskazanym przez Klienta adresem – obniżą Państwo koszty naprawy maszyn budowlanych i jednocześnie skrócą czas przestoju. Zapewniamy, że szybko ustalimy dogodny termin wykonania tulejowania otworów w należących do Państwa urządzeniach.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.